Het MUZIEK CENTRUM Bergen

                 Het Muziekcentrum Bergen–Schoorl is een stichting waar een aantal bekwame en enthousiaste muziekdocenten bij is aangesloten. Bij deze  docenten kunt u  individuele- en groepslessen volgen. De bundeling van hun muzikale krachten geeft ook de mogelijkheid om, het samenspel te bevorderen en gezamenlijke activiteiten te organiseren, zoals de ‘Open Bakken’ (voorspeeluur op de zondagochtend) en het Winter- en  Zomerfestival in de Ruïnekerk te Bergen of op een andere locatie (een wat groter opgezet festival waar gevorderde leerlingen en ensembles optredens verzorgen).
                Het Muziekcentrum is er voor jong en oud, beginners en gevorderden. Er wordt les gegeven in diverse stijlen, van klassiek tot jazz en pop. Voor kinderen worden ook kortlopende cursussen georganiseerd en voor iedereen jamsessies en workshops. De lessen vinden plaats in de Lucebertschool aan het Zakedijkje te Bergen.
                U kunt rechtstreeks contact opnemen met de docenten voor informatie, aanmelden en voor het aanvragen van een proefles. Voor algemene informatie kunt u contact opnemen met  Erik Hespe.

 
*Drums/percussie:
                                 Bastiaan Buissink    06 53485928  basbuissink@yahoo.com    
*Dwarsfluit:
                                 Alice Ploeg  06 11493796  alice.ploeg@planet.nl      
*Gitaar:
                                 Wouter Mooij
*Harp:
                                 Klaartje Broers  072 5111121  klaartje.broers@xs4all
*Piano:
                                Marina Grigorowitsch  0629502303  marina_hre@yahoo.pl 
                                Erik Hespe  06 81424115  erikhespe@gmail.com

*Saxofoon:
                                Victor Posch  06 13230949  victorposch@zonnet.nl 
*Viool:
                                Elma Nowak  06 27872920  elma.nowak@wanadoo.nl
*Zang:
                                Wies Kavelaar  06 48225584  wieskavelaar@hotmail.com
*Muziek op schoot:
                                (muziek voor de allerkleinsten)
                                Alice Ploeg  06 11493796 
alice.ploeg@planet.nl
 
 

 


Lucebertschool | Zakedijkje 38A | 1862HB Bergen | NH | Tel nr. 072 5895295 | info.lucebert@isobscholen.nl  |